KONST / Litografier / Färglitografi 14772116
nr 1477 2116
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
"Figur". Signerad, numrerad 41/100. Litografi. Färglitografi, bildmått: 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x25 cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:57:17